Blog

Eliza Moda Blog

Önemli Bilgilendirme

04 Temmuz 2021

ElizaModa.com olarak 4 seneyi aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar aynı altyapıyla faaliyet göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgisi sebebiyle mevcut yazılım, teknoloji ve lojistik altyapımızı yenileme ihtiyacı doğmuştur.

Sade ve şık ferace tercihleri

24 Haziran 2021

Her yeni sezona damgasını vuracak tasarımlar ile giriş yapan ferace modelleri, başarılı birçok tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Dış giyim modasında özel bir yere sahip olan ve özgün tasarımlara hâkim olan ferace modelleri, modanın izinden giden tüm kadınlarımız tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı birçok kombine imza atmanızı sağlayan feraceler ile sizde tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Eski zamanlardan günümüze kadar kendisini fazla değiştirmeden gelen bu parçalar, günümüz modasına göre uyarlanarak farklı birçok alternatif ile karşımıza çıkmaktadır. Sokak modasında kendi tarzınızı daha iyi yansıtmanıza yardımcı olacak bu parçalar ile sizde modern bir görünüm kazanabilirsiniz.

Şık Kombin Tavsiyeleri

23 Haziran 2021

Gün içerisinde kadınların bugün acaba ne giysem konusu en çok dert yandıkları konulardan biridir. Bu durum kadınlarımız için en önemli detaylardan biridir. Bazen ne giyeceklerine karar veremedikleri için gidilecek olan yere de çoğu kez geç kalmışlardır. Doğru alınan kararlar ile aslında bu kaybedilen zaman yaşanmamaktadır. Modanın izinden giden kadınlarımız yeni çıkan tüm trend modelleri takip ettiklerinden dolayı sadece uyumlu renkler ile birleştirmeleri gerekir. Bir kombini tamamlayan sadece alt veya üst parçaların takım yapılıp çıkılması değildir. Aksesuar, çanta, ayakkabı olarak da tamamlamak gerekir.

Yaz sezonunda şık elbise modelleri

22 Haziran 2021

Kadınlarımız için güzel giyinmek ve iyi kombinler yapmak hayatlarında her zaman önemli bir yere sahiptir. Şahsi zevkleri ve istekleri doğrultusuna uygun kararlar vermeleri gerekir. Gideceğiniz mekâna uygun model seçeneklerine yönelmek sizi daha modern gösterecektir. 2021 yaz sezonunda şık elbise modelleri yine asimetrik detaylar ile farklılıklar göstermektedir. Açık renk tonlarının hâkim olduğu bu yılda yeni model seçenekleri ile sizlerde tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ferace modasında yenilikler

21 Haziran 2021

Ferace modellerinin eski yıllara kadar uzanan bir geçmişi var. Günümüze kadar gelen bu parçalar renk, desen, kumaş, model olarak birçok değişim yaşamıştır. Salaş modellerden oluşan kalıbı ile birçok kadınımıza göre elbise olarak da tercih edilmektedir. Eski zamanlarda daha çok siyah rengin hâkim olduğu bu ürün, günümüz modasında kadınlarımıza adeta renk karnavalı yaşatmaktadır. Son zamanlarda cepli, kapüşonlu, fermuarlı, düğmeli hatta birçok alternatif ile karşımıza çıkmaktadır. Hanımlar artık feraceleri ile kombinler yaparken çantanın, ayakkabında uyumlu olmasına dikkat ediyorlar. Kadınlarımıza kullanım kolaylığı sağladığı için de kadınlarımız tarafından sevilerek tercih edilmektedir.

Tesettür Elbise modellerinde sevilen modeller

17 Haziran 2021

Elbise seçimi yapılırken bedeninize uygun kalıplarda tasarlanmış modellere yönelerek daha modern bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Her yaş grubunda kadınlarımıza özel olarak üretilen tesettür elbise seçenekleri sizlerin beğenisine sunulmak adına günden güne büyümeye devam ediyor. Yaz 2021 sezonu moda ürünler doğru parçalar ile birleştiği zamanlar muhteşem kombinlere ev sahipliği yapmaktadır. Yeni sezonda daha çok çiçek desenli modelleri vitrinleri süslerken bu yıl kadınlarımız yine cıvıl cıvıl görünecekler. Yeşilden maviye, kırmızıdan pembeye yine bizleri adeta bir renk cümbüşü karşılıyor. Aksesuar olarak büyük taş kolye ve yüzükler moda olurken, elbiseler ile bütünleniyor.

Giyim modasında sevilen parçalar

16 Haziran 2021

Giyim modası her yıl olduğu gibi yine rengârenk ve dopdolu model seçenekleri ile sizlere sunulmak için yeni modelleri ile çoğalıyor. İddialı model seçenekleri ile kendi tarzını yansıtmak isteyen kadınlarımız bu konuda her zaman başarılı olmuşlardır. Her yaşa, bedene ve zevke hitap eden tasarımlar ile sizde modern dokunuşlara sahip olabilirsiniz.

Elbise seçiminde öneriler

14 Haziran 2021

Kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılan ve çok sevilen parçalardan olan elbise modelleri dolaplarımızın her zaman olmazsa olmazıdır. Hem şık hem de zarif gösteren bu ürünler sayesinde birçok gün ve gece de modern bir etki bırakılmaktadır. Kapalı giyime gönül veren kadınlarımız kombin yapma konusunda çoğu zaman zorlandığı için elbiseler her zaman kurtarıcı parçalar olmuştur. Elbise modelleri dışarıdan daha çok klasik görünseler de spor ayakkabı ve çantalar ile spor kombinler de yapabilirsiniz. Yaz akşamları, gezilerde ve özellikle sıcak günlerde kadınlarımız tarafından çok kullanılmaktadır.

Ferace modellerinde renk tavsiyeleri

11 Haziran 2021

Tesettür giyimi tercih eden kadınlarımız tarafından kullanılan, mevsimlere göre kumaş dokuları değişkenlik gösteren ferace modelleri, bu yeni sezonda da rengârenk seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Moda tasarımcıları yazlık ferace modellerinde sade renk tonlarını seçerken model olarak asimetrik ve fermuar detaylı modellerin göz önünde olacağını bizlere bildirmişlerdir. Bu sezonda bej ve toprak renklerinin moda olduğu bilinirken, her yaşa ve zevke hitap edebilmek adına birçok çeşit ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmak için hazırlanmaktadır. Kendi ten uyumunuza uygun renk tonlarında üretilen ferace modellerine yönelmeniz sizi daha çok modern gösterecektir. Bazen feraceler elbise olarak ta bazı ortamlarda kullanılabilir. Eski zamanlara dayanan bir geçmişe sahip olan ferace modelleri günümüze kadar etkisini kaybetmeden gelmiştir.

Tunik modellerinde yeni sezon seçenekleri

10 Haziran 2021

Yaz mevsimi gelmesi ile sıklıkla kullanılan tunik modelleri kendi aralarında birçok seçeneğe ayrılır. Her yaşa, zevke ve bedene hitaben üretilen bu parçalar kadınlarımız tarafından da çok tercih edilmektedir. Düğme, cep, fermuar gibi birçok detay ile karşımıza çıkan bu parçalar siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Düğme detayı olan ürünler eski zamanlardan günümüze kadar modasını asla geçirmemiş parçalardır. Her mevsim ürünlerde kullanılan bu detay kadınlarımız tarafından çok sevilerek tercih edilmektedir. Düğme detaylı olan tunikler hem kullanım açısından hem de rahatlık açısından kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılır.

1 2 3 .... 19 20 21
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.