Blog

En Şık Ferace Modelleri ile Tesettür Giyim

23 Ocak 2021
En Şık Ferace Modelleri ile Tesettür Giyim

Tesettür modası içerisinde hiç eskimeyen bir ürün olan ferace tasarımı hem dış giyim olması hem de sunmuş olduğu rahat kullanımı sayesinde tercih edilmeye devam etmektedir. Ferace modelleri tesettüre uygun bir giyim olması açısından tasarlandığı için genellikle daha düz kesim ve işlemesiz olarak kullanılmaktadır.

Moda trendi içerisinde yer alan ferace modelleri arasından şık günlerde kullanılmak üzere tercih edilen modeller ise standart tasarımların aksine şifon detayları olan, inci ya da taş işlemesi bulunan ürünler olarak bilinmektedir.

Yeni sezonda eşofman takımları ve elbiseler

21 Ocak 2021
Yeni sezonda eşofman takımları ve elbiseler

Tesettür giyim ürünleri içerisinde rahatlığa önem verenlerin en çok tercih ettikleri parçalar elbise ve eşofman takımı olarak bilinmektedir. Elbise tek parça olması ve kolay kombin yapılabilir olması nedeniyle tercih edilirken eşofman takımları da rahat kullanımları nedeniyle tercih edilmektedir.

Elbise modellerinin her mevsim kullanılması mümkün olurken eşofman takımları daha çok bahar aylarında tercih edilirken tüm mevsimlerde de kullanılan ürünler olarak bilinmektedir. Kullanım alanına göre iki ürün de farklı şekillerde kombin yapılabilmektedir.

Etekli Takımlar ile Şal Uyumu

20 Ocak 2021
Etekli Takımlar ile Şal Uyumu

Tesettür kombinleri yapılırken kullanılan kıyafetlerin yanı sıra uyumlu şal tercihleri de önemli olmaktadır. Şalların hem desen hem de renk uyumları kombin için tercih sebebi olurken aynı zamanda kumaş türlerinin de tarza uygun olması gerekmektedir.

Tesettür giyimde etekli takımlar ile şal kombini yapılmak istendiğinde öncelikli olarak şık bir tasarım mı yoksa spor bir kombin mi yapılacağının belirlenmesi gerekmektedir. Tesettür etek modelinin şık bir kumaş etek olması halinde ipek şal kullanılabilmektedir. Daha spor model bir etek tercih edilmesi durumunda ise pamuklu şallar kullanılabilmektedir.

Büyük beden elbise ve gömleklerle Kış Modası

19 Ocak 2021
Büyük beden elbise ve gömleklerle Kış Modası

Tesettür giyimde gömlek önerileri farklı ürünlerle kombin yapılabildiği için çok sık tercih edilen parçalar arasında yer almaktadır. Tesettür gömlek önerileri her mevsimde aranan öneriler olmakta ve bu sayede tarz oluşturan kombinler yapılması da mümkün olmaktadır.

Tesettür giyim önerileri içerisinde yer alan gömleklerde kot pantolon ya da keten pantolon ile çok spor bir kombin yapılabilir. Özellikle kış aylarında tercih edilmekte olan oduncu gömleği modelleri günlük kullanımda en çok tercih edilen ürünler arasında gösterilebilmektedir.

Etek ve feraceler ile kış modası

18 Ocak 2021
Etek ve feraceler ile kış modası

Tesettür elbise modelleri içerisinden en çok tercih edilenler yaz mevsimi için kullanılmakta olan pamuklu ve desenli elbiseler olarak bilinmektedir. Fakat kış tendi olarak da uzun triko elbiselerin tesettür giyimde önemli bir yeri olması nedeniyle farklı aksesuarlar ile kombin yapılabilmektedir.

Tesettür elbise modellerinin kombin yapılması oldukça kolaydır. Düz bir elbiseyle bile çok şık bir akşam yemeğine uygun kombin yapılması sağlanabilmektedir. Bunun için göz alıcı bir kemer ve ipek bir şal kullanılabilir.

Farklı tarzlarda tesettür giyim kombinleri

16 Ocak 2021
Farklı tarzlarda tesettür giyim kombinleri

Tesettür giyim modasına uygun olarak her yıl farklı konseptlerle ürün kullanımları sağlanabilmektedir. Son yıllarda salaş modeller çok daha yaygın olarak kullanıldığı gibi bunun yanı sıra renklerin uyumsuz olarak kullanılması da tercih edilen modalar arasında yer almaktadır.

Tesettür modasında giyim seçenekleri aynı zamanda hangi alanlarda kullanılacağına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Şık bir giyim tercih edenler ile spor giyim tercih edenler için birbirinden farklı şekillerde konsept planlaması yapılabilmektedir.

Spor takımlar ile kombin alternatifleri

15 Ocak 2021
Spor takımlar ile kombin alternatifleri

Tesettür eşofman takımı tesettür giyimin günlük kullanımlarında en çok tercih edilen ürünler olarak bilinmektedir. Farklı kumaş türleri ile hazırlanan tasarımların her mevsime uygun bir biçimde kullanılması da mümkün olduğundan rahat giyimi tercih edenler için eşofman takımı modelleri çeşitlik göstermektedir.

Eşofman takımlarının her zaman bilinenin aksine yalnızca yürüyüşte ya da doğal alanlarda giyilmesi değil yeni tasarımlar sayesinde günlük kombinler içerisinde de kullanılması mümkün olmaktadır. Hem spor hem de şık tasarımları bir arada sevenler için alternatif renk seçenekleri ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldıkları bilinmektedir.

Şal modelleri ile uyumlu trend modeller

13 Ocak 2021
Şal modelleri ile uyumlu trend modeller

Şal modelleri desen ve kumaşına bağlı olarak hem şık hem de spor tasarımların vazgeçilmez parçası olarak bilinmektedir. Şal kullanımı eşarp kullanımlarına oranla çok daha rahat olması nedeniyle son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir.

Şal modelleri içerisinde öncelikli olarak kumaş türüne bağlı seçimler yapılmaktadır. Yaz aylarında çoğunlukla pamuklu kumaşlar seçilmekte, özel günlerin vazgeçilmezi ipek ya da şifon şallar olmakta ve alternatif kumaşlarla da özel tasarımlar yapılabilmektedir.

Tesettür Pantolon ve Etekli Takımlar

12 Ocak 2021
Tesettür Pantolon ve Etekli Takımlar

Tesettür pantolon modelleri şık giyimlere ya da spor giyimlere uygun olarak kullanılabilmektedir. Kumaş pantolonlar, klasik giyimde tercih edilmekte olup spor giyimde ise keten ya da kot pantolonlar tercih edilebilmektedir.

Pantolonlar genellikle gömlek ya da tunik ile tamamlanabilmektedir. Son günlerde trend olarak kullanılmakta olan ürünler ise uzun Sweatshirt modelleri olarak bilinmektedir. Bu nedenle yeni tasarım özellikleri arasında yer almaktadır.

2021 Yılı Trend Kombin ve Spor Giyim Önerileri

11 Ocak 2021
2021 Yılı Trend Kombin ve Spor Giyim Önerileri

Tesettür kombin modelleri içerisinde 2021 yılı için de öne çıkan modeller hem rahat hem de şık tasarım olarak kullanılmakta olan ürünler olarak bilinmektedir. Şık ve rahat tasarımlar sizi günlük kullanımda tarz sahibi yaparken aynı zamanda geçirdiğiniz günde de rahatlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır.

2021 yılı trendleri içerisinde her ne kadar şık modeller de bulunsa çoğunlukla spor giyime ilişkin yeni öneriler bulunmaktadır. Eşofman takımı çeşitleri, bu modeller içerisinde en çok tercih edilenler olmaya devam etmektedir.

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.