Blog

Eliza Moda Blog

Yaz sezonu moda renkler ve seçenekler

09 Haziran 2021

Tesettür giyime gönül veren kadınlarımız tarafından kıyafet seçme konusu her zaman çok fazla vakit almaktadır. Özellikle iş dünyasında kadınlarımız daha hızlı ve seri olmak zorunda oldukları için takım modellere daha fazla yönelirler. Kendi vücut tipinize uygun modelde tasarlanmış seçenekler ile ortaya harika kombinler koyabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden her yaşa ve bedene hitaben tasarlanan modellerimiz sizleri her zaman daha şık gösterecektir. Aradığınız tüm ürünlere bir tıkla kolaylıkla internet sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Kap modellerin rahat ve şık tasarımlar

08 Haziran 2021

Kap modellerinde hanımlarımız tarafından sıklıkla tercih edilen modelleri modayı yakından takip eden tüm kadınlarımız için önemli bir yere sahiptir. Yeni sezon moda ürünler bu sene kap modellerinde adeta renk cümbüşü yaşamamızı sağlıyor. Kap modellerinde bu sezon kol ve yaka kısımlarında oluşturulan detaylar kapalı giyime gönül veren tüm kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılmaya başlandı. Özel gün ve geceler için de tercih edilen bu parçalar daha ince oluşları ve rahatlık sağlamaları sayesinde kadınlarımız için önemli parçalardır. Kap modelleri yaka kısımları da her sezon neredeyse değişen modellerdir. Şık bir kombin yapmak istiyorsanız kalem etek modeller ya da tunik takım modeller ile daha modern görünümler elde edebilirsiniz. Bel kısmından kuşaklı ya da düğme detaylı olan parçalar kadınlarımızın spor kombinlere daha çok yönelmelerini sağlıyor.

Moda dünyasında farklı tasarımlar

07 Haziran 2021

Kapalı giyime gönül veren kadınlarımız tarafından sevilerek kullanılan ferace ve elbise modelleri rahatlığına düşkün tüm hanımlarımıza özel olarak harmanlanarak tasarlanmaktadır. Birçok alternatif model seçeneği sunan bu yeni sezon, hanımlarımızın birçok başarılı kombin yapmasında yardımcı olmuştur. Her yaşa, bedene ve zevke hitaben tasarlanan yeni sezon ürünlerimiz ile sizde aradığınız tüm ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kadınlarımız tarafından büyük bir merak ile beklenen yeni ürünler ünlü modacıların elinden çıkar çıkmaz büyük bir beğeni toplamaktadır.

Yeni sezonda renkli kombin ve tunikler

04 Haziran 2021

Birden fazla seçenek ile karşımıza çıkan yeni sezon ürünlerimiz her kesime hitaben oluşturulan modellerimiz ile birçok kadınımızın beğenisini kazanmış bulunuyoruz. Tunik modelleri kadınlarımız tarafından fazlasıyla rağbet görürken çok da sevilmektedir. Rahat kullanım sağlaması hem ev hayatında hem de iş yaşantısında kadınlarımızın her zaman dikkatini çekmiştir. Sadece moda olan ürünleri giymek şık olmak demek değildir. Bir kombini tamamlayan detaylar vardır. Bu parçaları aksesuarlar, çanta ya da ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Dış giyimde ferace seçimi ve modası

02 Haziran 2021

Kadınlarımız tarafından sevilerek giyilen ferace modelleri, giyim sektörünün en başında gelen modellerinden biridir. Hem rahatlık sağlaması ile hem de şık duruşu ile kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Feraceleri sadece dış giyim olarak görmeyen kadınlarımız bazen bu parçaları elbise olarak da kullanabilmektedir. Ferace modellerin geçmişi eskiye dayandığı için günümüze gelene kadar çok gelişerek birçok renk seçeneği ile siz değerli müşterilerimiz için büyümeye devam etmektedir. Özelikle alışveriş yapılacağı zaman kadınlarımızın aklında muhakkak bazı model ve renk seçenekleri vardır. Bu doğrultuda aradıkları ürünlere kategoriler kısmından kolaylıkla alternatiflere ulaşabilirler.

Dış giyimde renk seçenekleri

01 Haziran 2021

Tesettür giyimde kadınlarımız için şık görünmek kadar rahat giyimde çok önemlidir. Bu nedenle seçtikleri parçaların içerisinde her zaman uyumlu olmak isterler. Giyim modelleri her sene olduğu gibi bu yılda modanın izlerini taşıyan tüm parçalarını önümüze sunmaktadır. Büyük titizlik ile hazırlanan bu parçalar ile birçok alternatif kombin yapabilirsiniz.

Sezon trendleri giyim ve tavsiyeler

31 Mayıs 2021

Giyim sektörü eski yıllara nazaran kendisini daha da geliştirerek büyümeye devam ediyor. Kadınlarımız her zaman taşıdıkları kıyafetlerin içerisinde hem şık hem de rahat etmek isterler. Rahatlığına düşkün kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılan, ferace, sweat, eşofman, trençkotlar, spor takımlar kendilerini her zaman farklı ortamlarda dahi olsalar iyi hissettirmiştir. Bir alışverişe başlamadan önce kadınlarımızın aklında muhakkak bazı parçalar belirmiştir. Hatta renk tonuna dahi daha önceden karar verilmiştir. Yaz sezonunun neredeyse her gün sıkılmadan kullanılan parçası elbise modelleridir. Bu parçalar ile sizde kendi tarzınızı kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

Moda dünyasında göz alıcı parçalar

29 Mayıs 2021

Tesettür giyime gönül veren kadınlarımız tarafından giderek büyüyen moda modeller ile kendi tarzınızı yansıtmakta artık zorluk yaşamayacaksınız. Her yaşta kadınımıza, zevkine, beğenisine özel sunulan tasarımlar ile modern birçok görüntüye sahip olabilirsiniz.

Ferace modellerinde yeni sezon ürünler

28 Mayıs 2021

Eski zamanlardan günümüze kadar gelen en çok tercih edilen ferace modelleri, her zaman kadınlarımızın beğenisini kazanmıştır. Geniş ürün yelpazesi ile her yeni sezonda yerini alan bu parçalar kapalı giyime gönül veren kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiden daha sade renk tonlarından daha az kumaş seçeneklerinden oluşan bu parçalar günümüz modasında kendisini o kadar geliştirdi ki artık her yaşa, bedene ve zevke hitap edecek şekilde üretilmektedir.

Yeni sezonda trend elbise modası

27 Mayıs 2021

Sürekli gelişerek farklı birçok seçenek ile karşımıza çıkan giyim modası ile sizde kendi tarzınızı yansıtmakta artık zorlanmayacaksınız. Güncellenen modeller her yeni sezonda karşımıza çıkarken bizlere de ne giymemiz açısından ilham konusu oluyor. Elbise modelleri neredeyse her ortama ayak uyduran parçalardır. Bu parçalar sayesinde sizde aradığınız tüm kombinleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Günlük hayatımızda elbise modelleri rahatlık sağladığından özellikle yaz sezonu kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılır.

1 2 3 4 .... 19 20 21
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.