Büyük Beden Tunik ve Gömleklerde şık tasarım önerileri

08 Aralık 2020 « Geri

Büyük beden gömlek modelleri içerisinde çok farklı desenlerde ve renklerde çeşitler bulunmaktadır. Kombin yapılabilecek parçalara bağlı olarak gömlek modelleri arasında da seçim yapılabilmektedir.

Gömlek modelleri seçilirken büyük beden giyim içerisinde öncelikli olarak düz modellerin seçilmesi önerilmektedir. Düz modeller arasında yarım düğmeli olarak kullanılması da orijinal bir tarz oluşturabilmektedir.

Gömlek modellerinde kumaş seçimleri de oldukça önemlidir. Saten ya da diğer parlak kumaşlar çoğunlukla şık giyimde kullanılırken, pamuklu gömlek modelleri çoğunlukla spor giyimde kullanılmaktadır.

Büyük Beden Tunik Modelleri

Tunik modelleri içerisinde büyük beden için özel olarak tasarlanmış olan parçalar, kilo problemini sorun olmaktan çıkarırken aynı zamanda bayanların kendine has bir tarz oluşturması için de kolaylıklar sunmaktadır.

Tunik modelleri arasında triko kumaşlardan tasarlanan modeller özellikle sonbahar aylarında tercih edilmekte olup yün veya örme trikolar ile kış aylarının vazgeçilmez büyük beden parçaları arasında yer almaktadır.

Büyük beden tunik modelleri içerisinde yer alan örme tuniklerde genellikle ince ipler tercih edilmekte ve bu sayede hem kaba görüntü engellenmiş olurken hem de soğuk havalarda da modanın tarzı sürdürülmektedir.

Büyük Beden Kombin Önerileri

Büyük beden kombin önerileri içerisinde genellikle tercih edilen ürünlerin kumaşlarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kaba ve kalın duran kumaşlardan kaçınılmalı bunun yerine daha ince modeller ile kombin yapılması önerilmektedir.

Etekli olarak yapılacak kombinlerde ara boy tunikler tercih edilirken, pantolonlu kombinlerde ise daha uzun olan tunik modelleri tercih edilerek daha şık bir görüntü elde edilmesi sağlanmalıdır.

Büyük beden kombin önerileri içerisinde etek ve pantolon seçimlerine alternatif olarak elbise modelleri de çok sık önerilmektedir. Tek parça olmaları nedeniyle vücudun daha estetik görünmesini sağlayacaktır.

desen-oduncu-gomlek-pudra

kolye-hediyeli-tesettur-tunik-bordo

kolye-hediyeli-tesettur-tunik-haki

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.