Elbise seçiminde öneriler

14 Haziran 2021 « Geri

Kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılan ve çok sevilen parçalardan olan elbise modelleri dolaplarımızın her zaman olmazsa olmazıdır. Hem şık hem de zarif gösteren bu ürünler sayesinde birçok gün ve gece de modern bir etki bırakılmaktadır. Kapalı giyime gönül veren kadınlarımız kombin yapma konusunda çoğu zaman zorlandığı için elbiseler her zaman kurtarıcı parçalar olmuştur. Elbise modelleri dışarıdan daha çok klasik görünseler de spor ayakkabı ve çantalar ile spor kombinler de yapabilirsiniz. Yaz akşamları, gezilerde ve özellikle sıcak günlerde kadınlarımız tarafından çok kullanılmaktadır.

Elbise modellerin kombinlenmesi

Tesettür giyim çoğunlukla uzun, vücut hatlarını belli etmeyen daha salaş tasarımların hâkim olduğu bir moda sektörüdür. Genç hanımlarımız özellikle elbise modellerinde daha çok renk seçeneği olan ve farklı tasarımların olduğu modellere yönelmektedirler. Bel kısmından oturtmalı olan bu parçalar birçok kumaş seçeneği ile yaz sezonunda karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla şifon kumaşların ya da keten kumaşların tasarlandığı bu mevsimde sizde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sade renk seçeneklerinden oluşan elbiseler daha çok iş hayatında kadınlarımız tarafından tercih edilmektedir. Bu sayede topuklu ayakkabı ve çantalar ile daha fazla kombin yapma imkânına sahip olabiliyorlar.

Elbise kombini nasıl yapılır?

Kapalı giyime gönül veren kadınlarımızın seçim yaptıkları parçalar kadar bu ürünleri nerede giyecekleri de bir o kadar önemlidir. Çünkü kumaş cinsine göre kombini de oluşturmak özveri ister. Parlak kumaş detaylarından oluşan bir elbiseyi spor ayakkabı ile tamamlamak asla doğru değildir. Günlük yaşantımızda kullandığımız elbise modelleri çoğunlukla çiçekli ya da sade renklerden oluşan modellerdir. Ekstra detayı olan sim, taş, pul, payet gibi elbiseler özel gün ve geceler için tercih edilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.