Etekli Takımlar ile Şal Uyumu

20 Ocak 2021 « Geri

Tesettür kombinleri yapılırken kullanılan kıyafetlerin yanı sıra uyumlu şal tercihleri de önemli olmaktadır. Şalların hem desen hem de renk uyumları kombin için tercih sebebi olurken aynı zamanda kumaş türlerinin de tarza uygun olması gerekmektedir.

Tesettür giyimde etekli takımlar ile şal kombini yapılmak istendiğinde öncelikli olarak şık bir tasarım mı yoksa spor bir kombin mi yapılacağının belirlenmesi gerekmektedir. Tesettür etek modelinin şık bir kumaş etek olması halinde ipek şal kullanılabilmektedir. Daha spor model bir etek tercih edilmesi durumunda ise pamuklu şallar kullanılabilmektedir.

Tesettür giyimde şal tercihlerinde renklerin tamamlayıcı olması önemlidir. Abiye olarak kullanılabilecek parçalarda çoğunlukla aynı renklerin kullanılması önemli olurken, spor tasarımlarda ise zıt renkler tercih edilebilmektedir.

Tesettür Kombin Seçeneklerinde Şal Tercihleri

Tesettür kombin yapılırken şal modelleri içerisinden uygun desenli olan ürünler tercih edilmesi gerekmektedir. Karışık desenli bir elbisenin ya da gömleğin üzerinde yine karışık desenli bir şal kullanılması uygun olmamaktadır.

Şal tercihleri yapılırken düz desen şalların daha alternatif modeller ile kullanılması mümkün olmaktadır. Fakat kombin parçalarına hareket katmak isteyenlerin ise düz renk olarak tercih etmiş oldukları elbiseler ya da tunikler üzerinde desenli şalları da kullanabilirler.

Şal modelleri içerisinde rahatlığı tercih edenler için en çok önerilen ürünler pamuklu şallar olarak bilinmektedir. Terletmemesi veya ütü istememesi gibi durumları sayesinde günlük kullanımda rahatlık sunan bir parça olarak bilinmektedir. Bu nedenle pantolon kombini yapılırken de eşarp yerine rahat şallar kullanılabilmektedir.

Tesettür Giyimde Ferace Rahatlığı

Tesettür kombin yapmaktan sıkılanlar için dış giyimde kullanılmak üzere üretilmiş olan feraceler oldukça önemli parçalardır. Uygun bir şal ya da eşarp ile hızlı ve kolay bir kullanım olanağı bulunduğu için ferace tasarımları arasından en uygun olanları tercih edilebilmektedir.

mevlana-model-fitilli-suet-tesettur-etek

fitilli-suet-tesettur-etek-pembe

fitilli-suet-tesettur-etek-fume

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.