Ferace ve Büyük Beden Elbiselerde Yeni Sezon Modası

03 Mart 2021 « Geri

Ferace modelleri, tesettür giyimin dış giyim kategorisi içerisinde en çok tercih edilmekte olan ürünler olarak bilinmektedir. Bu modeller başta siyah tonlarda olmakla birlikte son yıllarda farklı renk tonlarında da üretilebilmektedir.

Ferace modelleri özellikle hazırlanmış olduğu kumaş bakımından tercih edilmektedir. Yapışmayan ve terletmeyen bir kumaş olması nedeniyle yaz aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında gösterilmektedir. Bunun yanı sıra daha soğuk dönemlerde ise farklı kumaşlardan oluşan ferace modelleri tercih edilebilmektedir.

Ferace modellerinin çok sık tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise her beden için uyumlu parçaların bulunmasıdır. Büyük beden tasarımlarına ya da daha küçük bedenler için uygun modellerine ürün kategorileri içerisinden kolaylıkla ulaşılmaktadır.

Ferace modelleri içerisinde düğmeli ya de fermuarlı modeller bulunmakla birlikte aynı zamanda elbise olarak kullanılabilecek düz modelleri de bulunmaktadır. Büyük beden elbise arayanlar için bu tasarımlar rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Tesettür Giyimde Kombin Önerileri

Tesettür giyimde kombin önerileri belirlenirken şık ya da spor konseptler için farklı kombin önerileri belirlenmektedir. Şık modellerde çoğunlukla göz alıcı ürünler tercih edilirken, spor olan modellerde ise daha rahat kullanılabilen parçaların tercih edildiği bilinmektedir.

Tesettür giyim önerileri içerisinde günlük kullanım için çoğunlukla ikili takımlar tercih edilmektedir. Etekli ya da pantolonlu olarak kullanılmakta olan bu ikili tasarımlar daha rahat kombin yapılabildiği için çok sık tercih edilmekte olan tesettür giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

Tesettürgiyim önerilerinde şık tasarımların içerisinde ise özellikle elbise modelleri kullanılmaktadır. Çoğunlukla siyah ya da lacivert gibi koyu renk tonları tercih edilmiş olsa da daha açık renk modelleri üzerinden de ürün tercihlerinin yapılması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle tercihlerin kişisel beğeniler ışığında belirlendiği bilinmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.