Gezi ve Etkinlikler İçin Spor Giyim Önerileri

04 Ocak 2021 « Geri

Tesettür spor takım modelleri günlük giyim içerisinde en çok tercih edilen ürünler olarak bilinmektedir. Spor takım ile günlük yürüyüşlere gidildiği gibi bunun yanı sıra arkadaş buluşmalarında da çok sık tercih edilebilmektedir.

Gezilerde ve etkinliklerde spor giyimleri için tercih edilen bu takımlar içerisinde triko, penye ya da scuba kumaş gibi alternatif modeller bulabilmektedir. Bu modellerde de kullanıma bağlı olarak seçim yapılması konfor açısından önemli olmaktadır.

Spor takımlarının içerisinde aynı zamanda eşofman modelleri de bulunmaktadır. Eşofman model seçenekleri hem şık modeller ile günlük kullanıma uyarlanırken hem de günlük giyimlere kullanılması mümkün olmaktadır.

Tesettür Giyimde Eşofman Takımı Tercihleri

Tesettür giyim içerisinde tercih edilen eşofman takımı modelleri ilk çıktığı günden bu yana çeşitlenerek üretilebilmektedir. Hangi ortamda kullanılacağına bağlı olarak bu ürünlerin tercihleri belirlenebilmektedir.

Tesettür eşofman takımı modelleri içerisinde simli ya da parlak kumaşlı olan şık eşofman modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller sayesinde yalnızca sporda ya da yürüyüşte değil aynı zamanda günlük arkadaş buluşmalarında da kullanılması mümkün olmaktadır.

Eşofman takımı modelleri içerisinde şal kombinlerinin de doğru yapılması önemli olmaktadır. Düz model olarak seçilen eşofmanların üzerinde renkli ve pamuklu şalların kullanılması önerilmektedir.

Doğru Tesettür Kombinleri

Tesettür kombin seçenekleri arasında parçaların doğru bir biçimde kullanılmış olması oldukça önemlidir. Modellerin dar ve bol olması ya da uygun renkler ile birleştirilmesi tercihlerin doğru yapılmasını sağlamaktadır.

Tesettür kombin modelleri içerisinde parçaların her ikisinin de bol olması ya da dar olması gibi yanılsamalarda bulunulmaması gerekmektedir. Daha çok birbirini tamamlayan parçaların tercih edilmesi iddialı kombinler yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede tesettür kombin yaparken moda öncüsü olmak da mümkün olmaktadır.

kapusonlu-ikili-tesetur-takim-bordo

kapusonlu-ikili-tesetur-takim

baskili-kapusonlu-ikili-takim-hardal

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.