Gömlek ve Spor takımlarda kombin modelleri

22 Aralık 2020 « Geri

Etek modelleri genellikle gömlekler ile kombin yapıldığında özel günlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Fakat yeni moda kullanımlarda etek ve Sweatshirt kombinleri sayesinde spor giyim parçalarında da eteğin önemli hale gelmesi sağlanmaktadır.

Eteklerin üst giyim parçaları ile uyumları sayesinde nerelerde kullanılacağı da belirlenmektedir. Bu nedenle hem şık giyimde hem de spor giyimde tarza bağlı olarak kullanılabilen tesettür giyim parçaları arasında yer almaktadır.

Tesettür giyimde en çok tercih edilen etek modelleri pliseli eteklerdir. Şık bir giyim tarzının yanı sıra aynı zamanda rahat kullanım olanağı da sunması nedeniyle geniş pliseli modeller tercih edilmektedir.

Tesettür Giyimde Gömlek Seçenekleri

Tesettür giyimde en kolay ve en farklı modellerin bulunabildiği ürün kategorisi gömleklerdir. Şık bir kombin yapılmak istendiğinde saten ya da ipek kumaşlardan üretilen gömlek seçimleri yapılabilirken, günlük kullanımda keten ya da pamuklu kumaşlardan üretilen gömlekler tercih edilebilmektedir.

Gömlek modelleri içerisinde aynı zamanda kış mevsimi ile uyumlu olacak kumaşlardan üretilen parçaların da bulunması mümkün olmaktadır. Tesettür gömlek modelleri kış aylarında genellikle oduncu gömlekleri içerisinden seçilmektedir.

Gömlek modelleri aynı zamanda hem etek hem de pantolonlar ile kombin yapılabildiği için de tesettür giyimde önemli bir parça olarak kullanılabilmektedir. Son yıllarda yarım düğmeli ya da düğmesiz olarak farklı gömlek modellerinin de üretilmesi ile bu kategorideki çeşitlilik arttırılmaktadır.

Spor Giyimde Tesettür Takım Modelleri

Spor giyinmeyi sevenler için iyi bir alternatif olan tesettür takımlar, farklı modeller ile üretilmekte olup her mevsim kullanıma uyumlu seçeneklerdir. Kış aylarında triko modeller, yaz aylarında ise pamuklu modeller ile rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Spor tesettür takım modelleri tercih edilirken renk açısından da çok fazla çeşitliliğe ulaşmak mümkün olacağı için her tarza uyumlu modeller de bulunabilmektedir.

kapusonlu-ikili-tesettur-takim-lacivert

ikili-tesettur-takim-nar-cicegi

garnili-ikili-tesettur-takim-vizon

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.