Gömlekler ile kombin tavsiyeleri

05 Mart 2021 « Geri

Tesettür gömlek modellerinin uygun konseptler ile tamamlanması durumunda hem şık hem de spor ortamlarda kullanılması mümkün olmaktadır. Gömlek modelleri içerisinden desenli ya da düz tasarım ürünlerin kullanılması da tasarımların şıklığını belirlemektedir.

Gömlek modelleri içerisinden seçim yapılırken aynı zamanda diğer ürünlerin de nasıl kullanıldığının belirlenmesi gerekmektedir. Etekli olan tasarımlar daha çok şıklık üzerinden kullanılırken pantolonlu modellerin de spor tasarımlarda daha çok tercih edildiği bilinmektedir.

Tesettür gömleklerin uzun olan modelleri çoğunlukla pantolonlar ile kullanılmaktadır. Fakat yeni trend olan modanın içerisinde uzun gömleklerin salaş model olarak eteklerin üzerinde de kullanılması mümkün olmaktadır.

Şık giyimi tercih edenler için gömleklerin kumaş özelliklerinin dikkate alınması gerekmektedir. Parlak ya da göz alıcı kumaşlar sayesinde tercih edilen gömleklerin özel günlerde kullanılması mümkün olmaktadır.

Etek Modellerinde Kombin Önerileri

Etek modellerinde kombin önerileri belirlenirken öncelikli olarak şık ya da günlük giyim farklılıklarının belirlenmesi gerekmektedir. Şık anlarda tercih edilecek kombinlerde çoğunlukla göz alıcı modeller tercih edilirken günlük giyimde ise daha çok sade modellerin tercih edildiği bilinmektedir.

Spor tasarımlarda çoğunlukla etekler ile Sweatshirt modelleri kullanılabilmektedir. Uzun Sweatshirt modellerinde spor bir tasarım yapılması mümkün olurken aynı zamanda uzun gömlek modellerinde de günlük kullanıma uygun olan tasarımlar oluşturulabilmektedir.

Etek modelleri içerisinde son yıllarda tercih edilmekte olan ikili takım önerileri de bulunmaktadır. Triko takımların yanı sıra göz alıcı tasarımları sevenler için deri ya da süet gibi tasarımlar da kullanılabilmektedir.

Etekmodelleri içerisinde düz ya da dar kalıp olarak bilinen ürünlerde bulunmaktadır. Bu modellerin de kişilerin vücut tiplerine uygun biçimlerde seçilmesi, etkili tasarımların oluşturulması açısından önemli olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.