Kış Koleksiyonunda Mont ve Kaban seçimleri

25 Aralık 2020 « Geri

Tesettür mont modelleri, kış ayları içerisinde kombinlerin en önemli parçası olarak bilinmektedir. Dış giyim parçası olmasına rağmen iç giyimle de uyumlu olması halinde kombinler çok daha şık olarak hazırlanabilmektedir.

Kış aylarında özellikle toprak tonlarının tercih edilmesine karşın yeni moda akımlarında alternatif renkler de kullanılmaya başlanmıştır. Bu nedenle mont tercihi yapılırken, beyaz ya da kırmızı gibi tonlar da oldukça iyi bir alternatif olarak tercih edilmektedir.

Mont tercihlerinde renk tonları kullanılacak olan tarzı da belirlemektedir. Şık giyimde renkli tonlara çok rastlanmazken, spor giyimde renkli ve vurucu tonlar daha sık tercih edilebilir.

Kış Modasında Şık Kabanlar

Kaban modelleri, tesettür giyimin kış modasında alternatif renk seçenekleriyle yer almaktadır. Kaban seçimi yapılırken vücut yapısına uygun olan ve rahat kullanılabilecek kaban modellerinin seçilmesi önerilirken aynı zamanda renk seçimlerine yönelik de ipuçları verilmektedir.

Siyah renk, kaban modelleri içerisinde iyi bir alternatif olarak kullanılabilirken kahverengi tonları da özellikle şık giyimi seven ve hayatında çok sık tercih edenler için kullanılabilen ürünler arasında yer almaktadır.

Tesettür kaban modelleri içerisinde klasik modeller daha çok düğmeli olarak spor modeller ise daha çok fermuarlı olarak üretilmektedir. Son yıllarda hem şık hem de spor kullanıma uygun olarak yalnızca bağlamalı modeller de tercih edilmektedir.

Tesettür Giyimde Kap Tercihleri

Tesettür giyimde kap modellerinin tercih edilmesi özellikle kısa boylu bayanların daha rahat kullanımlarını sağlamaktadır. Ara boy olarak bilinen bu ürünler, uzun kabanlara göre çok daha rahat giyilebildiği gibi alternatif renk pantolonlarla da kombin yapılabilmektedir.

Tercih edilen tesettür kap modellerinde topuklu botlarla şık bir kombin yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra ara dönem olarak bilinen mevsim geçişlerinin de kurtarıcı parçası olarak kullanılmaktadırlar.

kemerli-sisme-mont-taba

gizli-dugmeli-kase-kaban-tarcin

eliza-kemerli-sisme-mont-kiremit-baslik-icerik

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.