Kış Sezonu için Tesettür Triko Elbisei Kazak Modası

24 Ekim 2020 « Geri

Kış modasında tesettür elbiseler, şerit desenler ile ön plandadır. Elbiselerin kol ve etek bitimlerinde kullanılan geniş çizgi desenleri ile günlük stile yakışır, modern elbiseler tasarlanmıştır. Modanın nabzını tutan bayanlar, triko, uzun düz kesim, şerit desenli ve gri, beyaz renk kombinasyonun kullandığı kapalı elbise modellerini tercih ederek, kış sezon modasına uygun bir stili yansıtabilirler.

Kış Sezonu İçin Tesettür Triko Elbise Kombini

Kış sezonunun moda dinamiklerine uygun bir kombin yapmak için balon kollu tesettür triko elbise modelleri tercih edilmelidir. Uzun kesim, balon kol, bisiklet yakalı ve tek renk triko elbiseler ile deri çizmeler, hafif topuklu deri botlar ve kuşaklı, gömlek yaka kaşe kabanlar kombinlenerek, zarif bir görünüm ön plana alınır. Balon kol tesettür elbise kombinlerinde elbise rengine veya kullanılan çanta modelinin rengine uyumlu kışlık şallar tercih edilmelidir.

Tesettür Triko Elbise Seçerken Dikkat Edilecekler

Tesettür kombin oluşturmak için elbise seçimi yaparken öncelikle dolabınızda yer alan kaban, kap ve eşarp renklerine dikkat etmeniz gerekir. Hali hazırda bulunan giyim ürünleri ile uyumlu renkte bir elbise seçimi kombin yaparken zamandan tasarruf sağlanabilmesine olanak tanır. Diğer yanda vücudu daha ince ve uzun göstermek amacı ile uzun kesimli triko elbiseler tercih edilmelidir. Elbisenin 1. Sınıf triko kumaştan tasarlanmış olmasına dikkat edilerek, soğuk havalardan rahatlıkla korunurken, farklı yün çeşitlerinin yarattığı kaşıntı probleminden korunmak mümkündür.

Tesettür Triko Elbiselerde Sezon Renkleri Neler?

Sonbahar ve kış sezonunun tesettür elbise modellerinde gri ve beyazın sıklıkla birbiri ile kullanıldığı gözlemlenir. Özellikle çizgi desenli elbiselerde bu iki rengin uyumu yakalanmıştır. Balon kol, salaş, bisiklet yaka elbiselerde ise lila, indigo, siyah, yeşil gibi trend renkler ön plandadır.

balon-kol-dugmeli-triko

balon-kol-dugmeli-triko-kazak-haki

balon-kol-dugmeli-triko-kazak

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.