Kış Sezonu Kombin Modelleri

10 Mart 2021 « Geri

Tesettür giyimde bu sezon da kombin yapmak istiyorsak, takım parçaların göz önünde olduğunu unutmayalım. Kış sezonu için renk seçenekleri, artan kaliteli kumaş dokusu ile tasarlanan ikili takımlar yer almaktadır. Kaşe mont ve ceketlerin, kadife pantolonların oluşturduğu takımlar bu sezon da en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor.

Pantolon modellerinin yüksek bel olması da bu kış sezonunun en moda ürünü olmasını sağlıyor. Kadife pantolonların üzerine kaşe ve şişme montlar kışı daha sıcak bir hale getiriyor. Tesettür kombin modellerinde sıklıkla rastladığımız uzun kaşe ve şişme montlar çok tercih edilmektedir. Ayrıca düğme detaylı ceket tasarımlar daha tarz bir havaya sahip olmanızı sağlamaktadır.

Kadife Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kadife pantolon almadan önce dikkat etmemiz gereken bazı detaylar ve özellikler vardır. Kadife pantolon kışın tercih edildiği için, sıcak tutuyor olması ve kumaşın kalınlığı önemlidir. Tesettür giyimde yüksek bel pantolon tercih edilmesi sizde hareket rahatlığı da sağlar. Üstelik düz paça pantolonlar daha uzun görünmenizi sağlar.

Kaşe Mont Modelleri

Kışın vazgeçilmez kumaş dokusundan olan kaşe modellerde farklı tasarımlar görmek mevcuttur. Dış giyimde ikili takım olarak farklı tasarımlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen kaşe mont, kaban modelleri aynı zamanda sizi daha ince ve uzun göstermektedir. Düğme ve fermuar detaylı kaşe ürünler bu sezon da daha çok ön planda olacak.

Kış Sezonu İçin İkili Kombin Önerileri

İkili takımlar kış aylarının her zaman vazgeçilmez parçalarıdır. Bu sayede fazlasıyla kış sezonunda tercih edilir. Bu modeller iki parçanın birbiriyle aynı kumaş ve desenlerden olmasından oluşur. İkili kombini yapmak istiyorsanız pantolon ceket ya da etek ceket şeklinde çok tarz kombinler oluşturabilirsiniz. Takım yapmak için aynı kumaş özelliği, renklerin ve yapısının benzer olması yeterlidir. Unutmayalım ki bir kombin için aksesuar ve ayakkabı detayları da çok önemlidir. Kombini tamamlayan hep bu detaylardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.