Eliza Moda Tesettür Giyim Instagram
Komisyonlu Satış

Tesettür giyimde en çok satılan ürünleri sizde depo-stok, eleman vs maaliyeti olmadan komisyonlu satış olarak satmak istermisiniz ?

Komisyonlu Satış Nedir?

Temel olarak komisyoneri olarak çalıştığınız firmanın ürünlerini depolamadan, firmadan gerekli bilgileri alarak ürün satmak ve satılan ürün başına komisyon almaktır. 

Elizamoda'da Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?
Elizamoda.com geniş ve her modaya uygun ürün yelpazesi ile tesettür giyimde öne çıkan ürünleri üreten ve aktif olarak satışını gerçekleştiren üretici firmadır. Ürünlerin üretiminden çekimine kadar tüm aşamalar tarafımızca tamamlanmaktadır. Aktif olarak depomuzda tutulmaktadır.
Elizamoda.com'da komisyonlu satış karmaşık olmayan, bilgi kirliliği olmayan, ve bilgi almak için saatlerce beklemenize gerek kalmayan bir sistemle işler.
Ürün fotoğrafları bilgileri ve komisyon oranları tarafınıza gönderilir ve sizin siparişi almanız beklenir. Siz siparişi aldıktan sonra size ait olan panel üzerinden girersiniz. Sizin adınıza fatura düzenlenip kargoya teslim edilir. Kargo takip numarası sisteminizde görünmektedir ve tüm süreci kendiniz kontrol edebilirsiniz.
Her ayın 10'unda da girmiş olduğunuz siparişlerin komisyonu otomatik olarak sistem tarafından hesaplanır ve tarafınıza komisyon hakedişiniz gönderilir.

Elizamoda.com Ne Kadar Komisyon Vermektedir?
Komisyon oranı ve detaylı bilgi başvuru sırasında verilecektir.

Başvurumu Nasıl Yaparım?
0 551 948 85 31 numaralı hattan veya info@elizamoda.com 'dan komisyonlu satış hakkında detaylı bilgi ve başvuru yapabilirsiniz.
Elizamoda.com olarak kendi işini yapmak isteyenlere iş fırsatı sunuyoruz. Sizde kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız hemen 0551 948 85 31 numaralı hattı arayıp başlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.