Mont seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

05 Nisan 2021 « Geri

Havaların soğuması ile mont ve kaban modelleri her sezonda olduğu gibi vitrinlerde hemen yerlerini almaya başlar. Kaban ve mont seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken noktalar vardır. Bu noktalar öncelikle bedenimizi çok iyi tanımamız ile başlıyor.

Mont alımı yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Mont alımı yaparken ya da alacağımız zaman muhakkak kafamızda bir model belirlemişizdir. Mont modelleri bizi sıcaktan koruyan dokulara sahip olduğu için su geçirmeyen ve kapüşonlu olanları tercih edebiliriz. Kişi zevkine ve beğenisine kalan bu durum firmamızda herkese hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır.

Tesettür giyimde iç kısmı polar veya kürk detaylı olan modeller kış sezonunda daha fazla tercih edilmektedir. En büyük nedeni sıcak tutuyor olmasıdır. Tesettür giyim modasında eski yıllara nazaran artık daha fazla model ve seçeneğe sahip. Kapüşon detaylı, kapüşonsuz, cep detaylı, cepsiz, fermuar detaylı, düğme detaylı olarak birçok seçeneğe ulaşabiliriz. Ciddi bir görünüm sergilemek isterseniz daha çok koyu renkler ve sade modeller tercih etmeniz gerekir. Her zaman bir kombini tamamlayan unsurlar aksesuar seçimleridir. Kullanacağınız çanta ve ayakkabı ile ortaya harika takım kombin modelleri çıkarabilirsiniz.

Herkese hitap eden modeller

Sürekli spor giyimi tercih edip baz alan kadınlarımızdansanız eğer, şerit detaylı mont modelleri sizler için çok iyi bir seçenek olacaktır. Spor görünümü sağlayan mont modelinde ekstradan bir kemer detayı da eklenebilir. Koyu renkler kış sezonunun vazgeçilmez renkleridir. Bel kısmından kemerli ya da bağcıklı seçilen modeller hem belinizi daha ince gösterir hem de zarif bir duruş sergilemenizi sağlar. Çoğunlukla sade renk seçiminde bulunursanız kombin yapma imkanınız ve seçenekleriniz artar. Tamamlayıcı parçalar olan ayakkabı ve çanta uyumunu da kesinlikle atlamayalım.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.