Şık Kombin Tavsiyeleri

23 Haziran 2021 « Geri

Gün içerisinde kadınların bugün acaba ne giysem konusu en çok dert yandıkları konulardan biridir. Bu durum kadınlarımız için en önemli detaylardan biridir. Bazen ne giyeceklerine karar veremedikleri için gidilecek olan yere de çoğu kez geç kalmışlardır. Doğru alınan kararlar ile aslında bu kaybedilen zaman yaşanmamaktadır. Modanın izinden giden kadınlarımız yeni çıkan tüm trend modelleri takip ettiklerinden dolayı sadece uyumlu renkler ile birleştirmeleri gerekir. Bir kombini tamamlayan sadece alt veya üst parçaların takım yapılıp çıkılması değildir. Aksesuar, çanta, ayakkabı olarak da tamamlamak gerekir.

Özellikle tunik ve pantolon olarak tercih edilen takım modelleri kadınlarımız tarafından sevilerek giyilirken bir yandan da şık bir görüntü oluşturmalarını sağlar. Dar paça pantolon üzerine seçilen aynı kumaş cinsinden olan tunik modeli şık bir şal ya da gösterişli eşarp ile taçlanarak kombinlenebilir. Elbise ile yapacağınız kombinde tek parça kolaylığı yaşayacağınız için uzun bir kolye ile süsleyebilirsiniz. Sade renk tonlarından tasarlanan elbiseler daha fazla tesettür kombin yapma imkânı sunarken daha çok çanta ve ayakkabı modeli ile bütünlenebilir. Özellikle yaz sezonunda gömleklerin altına giyilen pantolon modelleri spor ya da klasik birçok takıma öncülük etmektedir. Bel kısmından likralı olarak üretilen parçalar, kadınlarımızı daha narin gösterdiği için fazlasıyla tercih edilmektedir. Gömlek modelleri üzerine çoğunlukla kullanılan yelek modelleri, daha fazla dikkat çektiği için kadınlarımız tarafından da sevilerek kullanılmaktadır.

İkili kombin takımlar

Kadınlarımız zamandan da tasarruf edebilmek adına hemen kombinleyebileceği takım modelleri tercih ederler. İkili takım modelleri kolaylıkla giyilip çıkılmaya imkân sağladığı için kadınlarımıza da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tek renkten tasarlanan takımlar ayakkabı çanta seçiminde daha çok alternatif modele ulaşmanızı sağladığından birçok mekâna giderken kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.