Sonbahar İçin Tesettür Kap Kaban Seçimi

24 Eylül 2020 « Geri

tesettur-kap-kaban-tavsiyeleri

Sonbahar’da pamuk/viskon kumaştan tasarlanan ve çarpıcı renkleri yansıtan tesettür kap modelleri, modanın nabzını tutan tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Modern stili yansıtırken her zaman zarif gözükmek için 2020 Sonbaharın’da pamuk tipi iplik ile elde edilen hoş dokulu kumaşlardan tasarlanmış, gabardin örgü tipi ile dokunan camel, haki, lacivert, antrasit, bej, lila ve kiremit rengi kap, kaban, trençkot modelleri tercih edilmelidir. Doğadan esinlenerek, zarif modellere yansıtılan bu renkler Sonbahar’ın en trend renk seçenekleri olarak belirlenmiştir.

Tesettür Kap Kaban Modelleri

Bu Sonbahar’da spor stili ön plana alırken, trend moda kriterlerine uyumlu bir görünümü ortaya koymak isteyenler için kapüşonlu tesettür kap modelleri en uyun seçenekler arasında yer alır. Sonbaharın beklenmedik yağmurları için uygun, su geçirmez kumaş ve içi astarlı hoş kap modelleri, gençlerin spor stillerini yansıtabilmeleri için sahneye çıkıyorlar. Kap modellerinde, diz altına kadar düz kesim ile inen tasarımlar, boydan eklenen farklı geometrik şekillere sahip düğmeler ile tamamlanırlar. Siyah, iki renkli siyah ve camel, haki, bej, gri, kap modellerinde trend renkler olarak belirlenmiştir.

Sonbaharın trend kaban modelleri olan kabanlarda ise belden kuşaklı, salaş ve göğüs kısmında dışa açılan geniş yaka tasarımlarını görüyoruz. Hoş kot modelleri, tül etekler ve kadife İspanyol kesim pantolonlar ile tamamlayabileceğiniz, kuşaklı kabanlarda bebek mavisi, pudra, zümrüt, taş, taba gibi özel renk serileri karşımıza çıkıyor.

Kap Kaban Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kap, kaban seçiminde dikkat edilmesi gereken sahip olunan stile en uygun modeli seçmektir. Kap ve tesettür kaban seçimini spor bir stili yansıtmak için tercih ediliyorsa, sonbahara özel hafif ve pamuk/viskon kumaştan, düz kesim, dize kadar uzanan siyah ve bej kaplar tercih edilmelidir. Bu kaplar, şık kotlar ile tamamlanır. Modern stili yansıtmak için bel bölgesinden verilen büzgü ile belden bağlamalı olarak tasarlanan salaş kap modelleri tercih edilmelidir. Klasik stilden vazgeçemeyenler ise dışa açılır geniş yakalı ve bel bölgesinde tokalı kuşak ile tasarlanan haki, taş, taba, bej, gri, kırmızı, lacivert kap ve kaban modellerini, şık kumaş pantolonlar ile tamamlayabilirler.

Kap Kaban Kumaşları Tasarımları

Kap, kaban kumaşları Sonbahar’da kış modellerinde kullanılan kumaş seçeneklerinden daha hafifi ve ince dokulu olarak tercih edilmelidir. Sıcaklık derecelerinin tam anlamı ile düşmediği bu dönemde terletmeyecek pamuk/viskon kumaşlı kap ve kabanlar veya su geçirmez yağmurluk kumaşından tasarlanan çarpıcı modeller kullanılmalıdır.

Eğer spor bir stilde oversize beyaz, tesettür sweatshirt ve gümüş kolyeler kullanıyorsanız siyah veya gri renklerdeki, düz kesim, içi astarlı yağmurluk tipi kapları tercih edebilirsiniz. Modern tarzı en iyi şekilde ortaya koymak için ise pamuklu kumaş ve pastel renk tonlarına yer veren, kolları ve beden bölümü salaş kaban ve kapların tercihi daha doğru olur.

tesettur-kap-vizontesettur-kap-beyaz-renk

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.