Tesettür modasında tavsiyeler

26 Ocak 2021 « Geri

Tesettür moda trendleri son yıllarda çoğunlukla spor ya da rahat kombinler ile uygulanmaktadır. Özellikle tesettür takım seçenekleri sayesinde hem günlük kullanımda hem de hafta sonu seyahatlerinde rahat bir kullanım elde edilebilmektedir.

Tesettür modası aynı zamanda doğru kumaş seçimlerinin yapıldığı ya da farklı parçaların doğru kombin ile bir araya getirilmesine yönelik de öneriler sunmaktadır. Bu nedenle tek bir parçanın doğru kullanımı modanın trendini yakalamak için önemli olmaktadır.

Tesettür modası yalnızca kıyafetler üzerinden değil aynı zamanda aksesuarların da doğru kullanılmasından kaynaklı önerilerde bulunmaktadır. Özellikle düz ve desensiz olan parçaların daha hareketli hale getirilmesi için uygun aksesuarların seçilmesi önemli olmaktadır.

Her mevsim kullanılmakta olan ikili takım önerileri içerisinde moda trendine uygun olarak şal kullanımları bulunmaktadır. Rahat ve spor bir görüntü olması açısından pamuklu şallar en çok kullanılan aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Tesettür Giyimde Doğru Kombin

Tesettür giyimde kombin yapılırken renk tonları da oldukça önemlidir. İki parçanın bir arada kullanılması durumlarında hem aynı renklerin hem de zıt renklerin çok şık kombinleri sağlaması mümkün olmaktadır.

Doğru kombinin yapılabilmesi için bu önerilerin yanı sıra çanta ve ayakkabı kullanımları da oldukça önemlidir. Spor ya da şık tasarımlarda doğru ayakkabı kullanılmaması durumunda tesettür kombin parçalarının etkili bir duruş oluşturmayacağı ön görüldüğünden kombin ürünleri arasında ayakkabı ve çantalar da yer almaktadır.

Tesettür Giyimde Rahat Kombinler

Tesettür giyimde raht kombinler için çoğunlukla tesettür takım ürünleri tercih edilmektedir. Kullanılan kumaşın rahat olmasının yanı sıra aynı zamanda bu ürünlerin çok kolay bir biçimde kombin yapılabilmesi de tercih sebepleri arasında yer almaktadır

Rahat kombin önerilerinin içerisinde aynı zamanda kapalı elbise modelleri de bulunmaktadır. Tek parça olması nedeniyle günlük kullanımda da şık günlerde de rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

fermuar-detayli-kapusonlu-ikili-tesettur-takim-kiremit

dugmeli-kemerli-ferace-vizon

desen-yelekli-ikili-tesettur-takim-mor-bej

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.