Tesettür Pantolon ve Etekli Takımlar

12 Ocak 2021 « Geri

Tesettür pantolon modelleri şık giyimlere ya da spor giyimlere uygun olarak kullanılabilmektedir. Kumaş pantolonlar, klasik giyimde tercih edilmekte olup spor giyimde ise keten ya da kot pantolonlar tercih edilebilmektedir.

Pantolonlar genellikle gömlek ya da tunik ile tamamlanabilmektedir. Son günlerde trend olarak kullanılmakta olan ürünler ise uzun Sweatshirt modelleri olarak bilinmektedir. Bu nedenle yeni tasarım özellikleri arasında yer almaktadır.

Pantolonlu takımlara alternatif olarak etekli takım modelleri de kullanılabilmektedir. Etekli takımlar da hem şık hem spor tasarımlar için uygun olmakla birlikte ağırlıklı olarak şık tasarımlar arasında tercih edilmektedir.

Pantolon ve etek kullanımlarında üst giyimde tunik ve triko boyu önemli olmaktadır. Pantolonlar için daha çok uzun model trikolar ya da tunikler tercih edilirken etekler için hem uzun hem de kısa model gömlekler ya da trikolar tercih edilebilmektedir.

Tesettür Etekli Takım Modelleri

Tesettür etekli takım modelleri aynı deseni ya da aynı modeli bir arada kullanmak isteyenlerin tercih etmiş oldukları ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle iki farklı parça kullanmak yerine doğrudan etekli takımlarının da kullanılması sağlanabilmektedir.

Etekli takım modelleri triko model olabildiği gibi bunun yanı sıra krep kumaştan oluşan modeller de olabilmektedir. Kumaş türü, modeli ya da konsepti de belirleyebileceği için öncelikli olarak takımın kumaş özelliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Etekli takımlardan farklı olarak etek ve gömlek ya da etek ve triko gibi iki farklı parçanın da bir araya getirilmesi ile güncel kombin oluşturulabilmektedir. Takımlardan farklı olarak iki parça üzerinden daha özgün tasarımların elde edilmesi mümkün olmaktadır.

Tesettür etek takım seçenekleri içerisinden renk ve desen özelliklerine bağlı olarak pek çok modele ulaşmak mümkün olmaktadır. Öncelikli olarak bu seçimler yapılarak konsepte uygun hale getirilebilmektedir.

cizgili-pantolon-fume

pacasi-lastikli-cizgili-pantolon-sari

siyah-tesettur-pantolon

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.