Tunik modellerinde yeni sezon seçenekleri

10 Haziran 2021 « Geri

Yaz mevsimi gelmesi ile sıklıkla kullanılan tunik modelleri kendi aralarında birçok seçeneğe ayrılır. Her yaşa, zevke ve bedene hitaben üretilen bu parçalar kadınlarımız tarafından da çok tercih edilmektedir. Düğme, cep, fermuar gibi birçok detay ile karşımıza çıkan bu parçalar siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Düğme detayı olan ürünler eski zamanlardan günümüze kadar modasını asla geçirmemiş parçalardır. Her mevsim ürünlerde kullanılan bu detay kadınlarımız tarafından çok sevilerek tercih edilmektedir. Düğme detaylı olan tunikler hem kullanım açısından hem de rahatlık açısından kadınlarımız tarafından sıklıkla kullanılır.

Balon kol modelleri her mevsim kadınlarımız tarafından tercih edildiği için sevilerek kullanılmaktadır. Hâkim yaka modeli ile birleştirilen bu modelleri son zamanlarda özel gün ve gecelerimizin de vazgeçilmez parçalarından olmuştur. Günümüz modasında balon kol modelleri tasarlanırken kol kısımları farklı kumaş seçeneklerinden de üretilebilmektedir.

Daha çok salaş kumaşlardan üretilen spor tunik modellerinde cep detayı oldukça hâkimdir. Kapüşonlu tunik modellerinde sıklıkla karşılaştığımız cep detayları spor giyimin her zaman vazgeçilmez parçalarından olmuştur. Kadınlarımız cep detayını severler çünkü hem kullanım kolaylığı sağlar hem de modern bir görünüm kazandırır.

Tunik modelleri

Yeni sezonda canlı birçok renk seçeneği ile siz hanımlara özel cıvıl cıvıl tasarlanan tunik modellerimiz her yaşa, bedene ve zevke hitaben tasarlanarak beğeninize sunulmaktadır. Tunik modelleri bazen günlük hayatta bazen de özel günlerimizin kurtarıcısı olmuştur. Tesettür giyimde sıklıkla tercih edilen tunik ve özellikle ferace modelleri kullanım kolaylığı sağladığı için kadınlarımız tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Alt ve üst olarak üretilen tunik takımlar birçok mekân da gözlerinizi üzerinize çekmekte yardımcınız olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden bir tıkla bütün ürünlerimize ulaşabilir kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.