Tunikler ve gömlekler ile Tarzınızı Yansıtın

09 Kasım 2020 « Geri

Tesettür tunik ve gömlek modelleri farklı renk ve seçenekleri ile her mevsimde en çok kullanılan tesettür kombin parçaları arasında yer almaktadır. Uzun boy ya da ara boy modelleri ile hem şık hem de spor kombinlerin vazgeçilmez parçaları olarak bilinmektedir.

Tunik modelleri, gömlek benzeri olarak tasarlanabildiği gibi herhangi bir fermuar ya da düğme olmadan da tasarlanmakta olup kişilerin beğenileri doğrultusunda satışa sunulmaktadırlar.

Tunik kombini yapılırken dikkat edilmesi gereken, doğru boy seçimidir. Uzun, diz altı boyundaki tunikler dar paça pantolon ile kullanılmalı, kısa boy olan tunikler ise bol paça pantolon ile kullanılmalıdır.

Tunik ve Etek Kombinleri ile Hep Şık Kalın

Tunik modelleri çoğunlukla pantolon ile kombin yapılırken günümüz moda trendlerinde farklı etek modelleriyle de kullanıldığı bilinmektedir. Boy farkına bakılmaksızın her modelin etek ile şık bir görüntü oluşturacağı düşünülmektedir.

Tesettür tunik seçimlerinde en önemli detay renk seçenekleridir. Genel olarak etek ev tunik renklerinde zıt renkler ile kombin tamamlamak önerilmektedir. Sarı ve turuncu ya da mavi ve yeşil gibi alternatif renk tonları denenebilmektedir.

Etek modeli ile tunik modelinin de tamamlayıcı olması önemlidir. Her ikisinin de bol olması durumlarında kilolu bir görüntüye neden olacağı düşünülmekte bu nedenle parçalardan birisinin dar kesim olmasına dikkat edilmesi önemlidir.

Renkli Tesettür Tunik Modellerinden Seçim Yapmak Çok Kolay

Tesettür tunik modelleri içerisinde çok fazla alternatif bulunmaktadır. Hemen her türlü kombin için tamamlayıcı olan bu tuniklerde toprak tonları çoğunlukla sonbahar rengi olarak tercih edilmektedir.

Tunik ile yapılan tesettür takım modelleri için ise her durumda kullanılabilecek renkler olan siyah, beyaz ya da lacivert gibi tonların tercih edilmesi daha kullanışlı kombinler yapılmasını sağlamaktadır.

cepli-oduncu-gomlek-bordo

angeles-baskili-tesettur-tunik

cepli-oduncu-gomlek-kiremit

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.